2012-2013 - GROEP 1/2C
Leerkrachten : juf Marion (di. t/m vr.) mail juf Marion en juf Lindsey (ma.)mail juf Lindsey
Leerlingen:
Groepsfoto:
Leerlingen:
  • Liv Bal
  • Coosje Brussé
  • Sanne Bunk
  • Fenna Emons
  • Nando van der Heijden
  • Renske Kingma
  • Laura Kortekaas
  • Arwen de Jong
  • Anaya de Jong
  • Sascha "t hart
  • Sarah Veludo
  • Sean Plune
  • Prejay Lachman
  • Noortje Scheffers
  • Myrthe Schrijn
  • Eva Slingerland
  • Pepijn van der Spek
  • Maurits Visser
  • Emy van der Voorn
  • Chelsey de Vries
  • Jayvin Watkin
  • Nicci Zijderveld
  • Tije van der Leun
  • Jan Schonewille
  • Noah van Hensbergen
  • Ilse Boshart

Op vrijdag 14 juni hebben we onze jaarlijkse sportdag.
Wie wil ons, in de onderbouw , daar bij helpen. U begeleidt een groepje kinderen en gaat samen met dit groepje de sport/spelactiviteiten doen. Deze activiteiten zijn duidelijk beschreven op een kaart en U kan altijd vragen tellen aan de juffen van de onderbouw.
Op de deur van de klas hangt een inschrijflijst voor deze dag waarop U zich in kan schrijven. We hopen dat we voldoende ouders hebben om deze , altijd leuke en sportieve dag, tot een succes te maken.

Vanaf dinsdagmiddag 14 mei gaan onze groep 2 kleuters wennen in groep 3. Iedere week op de dinsdag en donderdag middag gaan ze wennen . Per keer gaan er 12 kinderen wennen (4 uit elke klas) in een groepje van 6 bij een van de groepen 3. Het is de bedoeling dat ze daar gewoon meedoen met de lessen om sfeer te proeven.



We gaan beginnen met het voorbereidend schrijven.

Iedere maandagmiddag worden de leerlingen van groep 1/2a opgesplitst over de andere 2 groepen.

Van 13.15u tot 14.00u gaat juf Ria in het lokaal van juf Kitty met alle groep 2 kinderen , die dan in de groep van juf Linsey zitten, schrijfoefeningen doen.

Van 14.15u tot 15.00u gaat juf Ria in het lokaal van juf Kitty met alle groep 2 kinderen , die dan in de groep van juf Lyane zitten, schrijfoefeningen doen.


Keuzemenu groep 1-2C:

  print